Miniházená ve 4. ročníku

V naší sportovní hale se opět rozjíždí série turnajů školní ligy v miniházené.

První turnaj, který se uskutečnil v naší hale 3. 10. 2024, patřil žákům 4. tříd. Tento turnaj byl výjimečný nejen díky skvělým výkonům mladých sportovců, ale také díky tomu, že zápasy rozhodovali deváťáci. Ti se ujali role rozhodčích s velkou zodpovědností a nadšením. Bylo vidět, že si tuto roli užívají a že jsou pro mladší spolužáky velkým vzorem.

Po slavnostním zahájení trenéři rozdávali poslední pokyny. Atmosféra byla plná očekávání a nervozity. První zápasy byly velmi vyrovnané. Turnaj byl nejen sportovním zážitkem, ale také dnem plným emocí, nových přátelství a nezapomenutelných okamžiků.

Všichni účastníci dostali na závěr dostali sladkou odměnu a velkou pochvalu za předvedené výkony a sportovního ducha.

Už teď se všichni těší na další zápasy.

21.10.2024 Zpět