Miniházená 3. ročníku: Den smíchu, potu a přátelství

V Polance se 17.10. konal miniházenkářský turnaj, který přilákal žáky 3. ročníku.

Organizace se zhostili žáci 9. ročníku. Připravili pro děti mimo hry i dovednostní stanoviště, a dokonce si mohli všichni pomocí radaru změřit, jak rychle letí střela na branku.

Celý turnaj se nesl ve znamení napínavých zápasů. Hřiště bylo plné nadšení, smíchu a občas i slziček, když se míč nechtěně dostal do branky anebo do obličeje. Ale to všechno patří k dobrodružství, které tento sport přináší.

Po skončení turnaje se všichni sešli na slavnostním vyhlášení, kde každý účastník dostal malou sladkost. Chtěli bychom pochválit všechny děti za jejich úsilí a sportovního ducha.

Házenkářský turnaj pro žáky 3. ročníku byl nejen sportovním zážitkem, ale také dnem plným smíchu, nových přátelství a nezapomenutelných okamžiků. Už teď se všichni těšíme na příští.

Výsledky:

skupina A