klub rodicu
je občanským sdružením – spolkem, které od roku 2012 zajišťuje organizování mimoškolních kulturních a společenských akcí pro děti a jejich rodiče, kterými se klub snaží rozvíjet kulturní dění v naší obci. Jedná se převážně o tyto pravidelné akce: v měsíci říjnu STEZKA ODVAHY, v listopadu LAMPIONOVÝ PRŮVOD, v prosinci MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA v dělnickém domě, v únoru DĚTSKÝ MAŠKARNÍ PLES, v dubnu PÁLENÍ ČARODĚJNIC a v květnu SMAŽENÍ VAJEČINY. Další z nepravidelných akcí jsou různé ZÁJEZDY pro děti a jejich rodiče např. do ZOO Svatý kopeček v Olomouci, do Punkevních jeskyní a na hrad Bouzov, do Boskovického vesternového městečka. V roce 2015 plánujeme zájezd do zoologické zahrady v Lešné.

KOMPLETNÍ    FOTOGALERII

konaných akcí naleznete na stránkách

Členové Klubu rodičů se za účelem konání každé akce pravidelně schází cca 1x měsíčně ve škole, kde domlouvají podrobnou organizaci (nákup a dopravu občerstvení, odměn pro děti, kancelářských potřeb, zajištění a ozvučení tanečního programu) a také projednávají osobní účast na těchto akcích.

Klub funguje podobně jako motto Nadace OKD “Život má mít hloubku“ a v dnešní době je už málokdo ochoten pomáhat druhým. Proto máme velkou radost, že se i dnes umí najednou spojit více skupin - lidí a dokážou tak vytvořit ostatním plnohodnotné zázemí pro bohaté a nevšední zážitky. Za toto odhodlání patří „všem ostatním spoluorganizátorům“ velké poděkování: ŽŠ, MŠ, TJ Sokol Polanka, taneční skupině HAPPY DANCE pod vedením Ivany Petruželové a mažoretkám pod vedením Kateřiny Bujnochové, polanským dobrovolným hasičům, Městskému obvodu Polanka nad Odrou, firmě HANSLÍK - DŘEVOPRODEJ s.r.o., RAPPA s.r.o. p. Jarmile Rapersbergerové a ostatním přátelům klubu za spolupráci na výše uvedených akcí.

Klub rodičů nabízí tuto spolupráci i dalším aktivním dobrovolným rodičům a přátelům žáků ZŠ v Polance, kteří by se rádi podíleli na výše uvedených akcích. Kontakt v případě zájmu naleznete na stránkách Klubu rodičů www.klubrodicupolanka.estranky.cz.

Ing. Simona Kozarová předsedkyně klubu rodičů

Seznam členů KRPŠ k 31.12.2014