klub rodicu
je občanským sdružením – spolkem, které od roku 2012 zajišťuje organizování mimoškolních kulturních a společenských akcí pro děti a jejich rodiče, kterými se klub snaží rozvíjet kulturní dění v naší obci. Jedná se převážně o tyto pravidelné akce: v měsíci říjnu STEZKA ODVAHY, v listopadu LAMPIONOVÝ PRŮVOD, v prosinci MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA v dělnickém domě, v únoru DĚTSKÝ MAŠKARNÍ PLES, v dubnu PÁLENÍ ČARODĚJNIC a v květnu SMAŽENÍ VAJEČINY. Další z nepravidelných akcí jsou různé ZÁJEZDY pro děti a jejich rodiče např. do ZOO Svatý kopeček v Olomouci, do Punkevních jeskyní a na hrad Bouzov, do Boskovického vesternového městečka. V roce 2015 plánujeme zájezd do zoologické zahrady v Lešné.

KOMPLETNÍ    FOTOGALERII 

konaných akcí naleznete na stránkách 

http://klubrodicupolanka.rajce.idnes.cz/

 

Členové Klubu rodičů se za účelem konání každé akce pravidelně schází cca 1x měsíčně ve škole, kde domlouvají podrobnou organizaci (nákup a dopravu občerstvení, odměn pro děti, kancelářských potřeb, zajištění a ozvučení tanečního programu) a také projednávají osobní účast na těchto akcích.

Klub funguje podobně jako motto Nadace OKD “Život má mít hloubku“ a v dnešní době je už málokdo ochoten pomáhat druhým. Proto máme velkou radost, že se i dnes umí najednou spojit více skupin - lidí a dokážou tak vytvořit ostatním plnohodnotné zázemí pro bohaté a nevšední zážitky. Za toto odhodlání patří „všem ostatním spoluorganizátorům“ velké poděkování: ŽŠ, MŠ, TJ Sokol Polanka, taneční skupině HAPPY DANCE pod vedením Ivany Petruželové a mažoretkám pod vedením Kateřiny Bujnochové, polanským dobrovolným hasičům, Městskému obvodu Polanka nad Odrou, firmě HANSLÍK - DŘEVOPRODEJ s.r.o., RAPPA s.r.o. p. Jarmile Rapersbergerové a ostatním přátelům klubu za spolupráci na výše uvedených akcí.

Klub rodičů nabízí tuto spolupráci i dalším aktivním dobrovolným rodičům a přátelům žáků ZŠ v Polance, kteří by se rádi podíleli na výše uvedených akcích. Kontakt v případě zájmu naleznete na stránkách Klubu rodičů www.klubrodicupolanka.estranky.cz.

 
                                                                                              Ing. Simona Kozarová předsedkyně klubu rodičů

Seznam členů KRPŠ k 31.12.2014

 

1.  Balounová Jana                       

2.  Diviš Libor                              

3.  Ermis Jan                                 

4.  Gelnarová Taťána                   

5.  Gembala Kamil                                                                          

6.  Klenová Mária                        

7.  Kortusová Romana                 

8.  Kozarová Simona                    

9.  Kudelová Kateřina                  

10. Kuňák Sáva                             

11. Kušová Barbora                     

12. Michalíková Eva                    

13. Novotná Renata                     

14. Nowáková Kateřina               

15. Olivková Ivana                        

16. Pěchová Jana                          

17. Procházka Vít                          

18. Šťastná Lea                                                                               

19. Vanková Dita                         

20. Zemanová Lenka                   

 

Přátelé klubu:

Davidová Renata                         

Langrová Miroslava  

Slováková Darina                         

Soviarová Monika                        

Jana Honová